KONST / Litografier / Färglitografi 16152025
nr 1615 2025
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942). Signerad, numrerad 26/300, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 34x33 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:17:56
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
22 apr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson